Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD Phenom II x3 720 procinak...

Fcbarca kérdése:

AMD Phenom II x3 720 procinak mennyi a megfelelő minimum és maximum hőmérséklet? Továbbá mennyire lehet húzni egy asrock n68-s3 ucc alappal? Mennyi a max fesz amit bír?

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem AMD Phenom II X3 710 2.6GHz van és ezzel is teljesen meg vagyok elégedve hűtés pedig nem kell neki olyan óriási egy rendes venti + néha tisztítás és sosem melegedett még túl.A 4. magra sem volt még soha szükségem pedig szoktam izzasztani a gépet!hamarabb fogy el a 4gb ram minthogy felpörögjön 80%ra a proci (akár játék akár video render).De ha nagyon húzni szeretnéd akkor nézz utána hogyan tudod a 4. magot unlockolni az alaplapod támogatja. Hőmérsékletben pedig nem nagyon kéne 60°C felett lenni de mindenki mást mond.
2013. jan. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
4. mag nem megy sajna :( először elindult,feltette a drivereket(4 magosként) ujra inditottam és windows 7 indulásnál ujra indult mindig(asrock n68-s3 ucc deszkával)
2013. jan. 24. 16:27
 3/3 anonim ***** válasza:

lehet a driverekkel volt valami:\

hát én ennyit tudtam mondani

2013. jan. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!