Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fikázzák a lenovo...

Miért fikázzák a lenovo laptopokat olyan sokan?

Figyelt kérdés
Ezt a laptopot néztem ki magamnak: [link] de osztálytársaim azt mondják,hogy a lenovo egy szar. Mert szerintük hamar tönkremegy meg hogy kacat mindegyik laptopjuk, hogy szinte havonta meghibásodik meg ilyenek. De akkor én miért olvasok róla jó dolgokat miért tartják jónak őket a tesztelők? Nem értem. Nektek mi a véleményetek erről?

2013. jan. 24. 15:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már nem aktuális a kérdés, de én bme-re járok, és nálunk az egyik legnépszerűbb laptop a lenovo. Nyilván nem véletlenül.
2013. márc. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
lenovo asus ezek a "legjobbak" a megfizethető márkákból.
2013. márc. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 medzsolt válasza:
Én most vettem egy Lenovo G500-at, és habár a hardware részét valóban nem érheti kifogás (ezzel a konfigurációval a többi gyártó gépei több tízezrekkel kerülnek többe), maga az anyaghasználat -szerintem- csapnivaló. Nagyon gagyi hatású az egész, az enyém mondjuk teljesen műanyag. A kijelző nyitásával nyílnak az illesztések is egy picit, másfél hét után már nyiszog a zsanér környékén a borítás, nincs megfelelően kisúlyozva. A jobb oldalára érezhetően kevesebb súly került. Nem tetszik, nem fogott meg. Ja és a kijelző gyárilag sérült, olyan mintha kőfelverődés lenne rajta. Működés közben úgy tűnik mintha szubpixeles lenne a kijelzője. Nem akarom lehúzni a Lenovot, ez egy belépő modell, ennek megfelelő az árazása is, de pont a sok jó vélemény miatt választottam ezt a márkát. Már megbántam. Előtte két Acerem volt, mindkettőt szerettem. A második szubpixeles volt, de valahogy minőségibbnek hatottak a mostani Lenovo G500-nál. Azok meg alaplaposak lettek egy idő után. Szerintem nagyon jó gépre csak a 250 000 feletti notebookoknál tarthatunk igényt, de ez az én szubjektív véleményem.
2013. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja, csak épp egy 300ezer forintos laptop akkora teljesítményt nyújt játékoknál, mint egy 100-120ezer forintos asztali gép....
2013. okt. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ezt a 10. válaszolónak írtam.
2013. okt. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én teszteltem a Lenovo B50-70 et. Konfig jó. Billentyüzet nagyon gagyi, képernyő nagyon rossz minőségű. Dell laptopokhoz nem ér fel a Lenovo minőségileg. A Lenovo laptopok a kijelzőjük miatt szarok. Ha nem akarsz napszemüvegbe játszani, akkor mást veszel.
2015. jan. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!