Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A HDD-t mindenkeppen formazni...

A HDD-t mindenkeppen formazni kell, mikor uj alaplapba kerul, ami mas tipusu, mint amibe eddig volt?

Figyelt kérdés

Szoval, semmikeppen nem lehet megmenteni a rendszer meghajtot (C:/), vagy legqlabb nehany fontos adatot?

Van ra modom, hogy ha atkerul ez a HDD masik alaplapba (amibe mar van egy HDD es azon meg van operacios rendszer), akkor nyilvan formazas nelkul belenezhessek, es kimenthessek nehany adatot, vagy mindenkeppen muszaj egy ugyanolyan alaplapot vennem amibe eddig ez a merevlemez volt, hogy ne kelljen formaznom?



2013. jan. 25. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

"Szoval, semmikeppen nem lehet megmenteni a rendszer meghajtot (C:/)"

- De, meg lehet menteni...


"Van ra modom, hogy ha atkerul ez a HDD masik alaplapba (amibe mar van egy HDD es azon meg van operacios rendszer), akkor nyilvan formazas nelkul belenezhessek, es kimenthessek nehany adatot"

- Igen. Bekötöd a vinyót és a régi oprendszer fog elindulni, így simán lementhetsz róla bármit...


"...vagy mindenkeppen muszaj egy ugyanolyan alaplapot vennem amibe eddig ez a merevlemez volt, hogy ne kelljen formaznom?"

- Bármilyen alaplaphoz rákötheted, amiben van olyan csatlakozó ami a vinyón van, de ha rendszervinyóként akarod használni és arról bootolni, akkor nem tudod megúszni az újratelepítést...

2013. jan. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kamikaze17 ***** válasza:
windows 7 nel nem kell ujrarakni a legtobb esetben en egy komplet inteles alaplaprol raktam att csak a hdd t egy amd s alaplapra es szepen elindult feltelepitette a drivereket es mukodik
2013. jan. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor megint atba**tak az informatikusok. Ezek allandoan hulyeswgeket hordanak ossze, nyolc kezemen se tudnam megszamolni hogy eddig milyen marhasagokat hordtak ossze amik egyaltalan nem voltak igazak. Koszonom a segitseget, megcsinaltam mar, meghozza ugy, hogy egy masik vinyo/rendszer melle tettem ezt a HDD-t, es bealligottam hogy azt bootolja eloszor ami eddig is benne volt, amit beleraktam,azt ne, es igy egyszeru volt, mivel Win XP volt rajta, nem Win 7, igy tudtam csak megcsinalni.
2013. jan. 26. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!