Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért írja azt, hogy nem...

Miért írja azt, hogy nem kompatibilis a nyomtatópatron? (EPSON Stylus DX 4400)

Figyelt kérdés
A nyomtatómban (EPSON Stylus DX4400) patront cseréltem, az összes patront látja, de a sárga behelyezésekor kiírta, hogy ez a patron nem kompatibilis. Valahogy lehet csalni, hogy mégis felismerje vagy feltétlenül újat kell vennem?

2013. jan. 26. 01:43
 1/5 hypno ***** válasza:

Ha a patron elvileg kompatibilis, akkor vissza kell vinni és kérni egy másik ugyanolyat, mert lehet hogy csak gyártási hibás, az meg ugye garanciális ok.


Én egy Canon nyomtatóba való Pelikan patronnal jártam így. Elmondtam a gondomat, és vita nélkül cserélték.

2013. jan. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :D
2013. jan. 26. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:

A nyomtatógyártók úgy állítják be a nyomtatójukat, hogy a patronban lévő chip alapján kiszűrje, hogy melyik a saját gyártmányuk, és elvileg csak azt engedje felismerni.

Az utángyártott patronok készítői persze próbálnak túljárni a nyomtatók "eszén", de ez nem mindig sikerül.

2013. jan. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De az ugyanolyan márkájú rózsaszín, kék illetve fekete festékeket meg elfogadta.
2013. jan. 28. 20:59
 5/5 hypno ***** válasza:
Hibás a patron. Vidd vissza.
2013. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!