Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Túlmelegedés miatt áll le a...

Absztrakt kérdése:

Túlmelegedés miatt áll le a gépem, szerintem a hőmérő szenzor a hibás. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Kb minden fél órában legalább egyszer leáll a notebook-om. Ősszel volt kitakarítva a hűtő és pasztázva, de csak az utóbbi két hétben csinálja ezt: Amikor a neten videót nézek, vagy ha valami komolyabbat csinálok szó nélkül lelövi magát a gép. Letöltöttem a CPUID-t és azt mutatja, hogy a hőmérséklet szépen kúszik felfelé videónézés közben egészen 100 C fokig (de a kezemmel érzem hogy egyáltalán nem melegedik jobban mint máskor) és akkor szépen lelövi magát. Ugyanezt próbáltam egy hasonló laptopon ott max 65 C-ig ment fel, és sokkal melegebb volt tapintásra és mégse kapcsolt ki... Szerintem a hőmérő szenzor rosszul mér és azért lövi le a gép magát. Ezt a szenzort lehet cserélni, vagy ilyenkor mit lehet tenni? Notebook típusa: HP Compaq 615

2013. jan. 26. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Szedd szét megint, ott valamit elszúrtál mikor legutóbb szedted szét, lehet nem érintkezik jól a hűtő.
2013. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!