Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a Packard...

Mi a véleményetek a Packard Bell asztali számítógépekről? Olvastam már jót is, rosszat is. Akinek ilyen gépe van vagy ismeri, írna?

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én csak ajánlani tudom, mert ár-érték arányban nagyon jó gépek, tehát igazából nem horribilis áron kell megvenned, viszont cserébe tényleg minőséget kapsz. Most az bármelyik márkánál előfordulhat, hogy éppen egy hibás terméket vesz meg az ember, de garanciát azért adnak már ilyen értékeknél/termékeknél, szóval aggódni nem szükséges. Szerintem ha van lehetőséged és kinéztél vmi jó lapit, akkor vedd meg, a Packard Bell-ek nagyon jó minőségűek. Én konkrétan még egy HP-tól is jobbnak tartom.

Jó laptopozást :)

2013. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy nem laptopot, hanem asztali gépet szeretnék, de ezek szerint azok se rosszak
2013. febr. 2. 22:32
 4/6 anonim válasza:
Abban nem tudok tanácsot adni, de ha a helyedben lennék én bevállalnám.
2013. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért nem tudom, mert inlább rosszakat mondtak erről a márkáról. Adnék én kicsit többet is egy gépért, ha tényleg jó.
2013. febr. 2. 23:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Jók az ilyen gépek, csak ne a Tesco-ba vedd! :D
2014. máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!