Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olyan probl. Lenne, h az...

Lacika24 kérdése:

Olyan probl. Lenne, h az alaplapom, csak 256 vga-t enged, kaptam egy 512-es sapphire radeon-t beletettem, müködött is, aztán olyan 4nap mulva kapcsoltam be a gépet, és a win7 indulásakor, amikor a 4 kis ablak épp összeérne folyton ujra indul, miért?

Figyelt kérdés

#VGA #256 #vga promléma
2013. jan. 27. 08:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
már ujra volt :( sőt ez olyat csinált nekem h 120 giga vinyóm van és ketté volt osztva ,na most mikor ez összeomlott összevonta nekem egybe a 120 gb ot és letörölt mindent, aztán ujra telepitettem formáztam,de már az első inditásnál nem volt jo, aztán át dugtam az alaplapiba és azzal meg megy.. csak ez lassu mert csak 64mb.os.. :(
2013. jan. 27. 11:23
 12/13 anonim ***** válasza:

Még egyszer? mert nem értem

de szerintem a winyod lesz a ludas !!!

ha kicseréled megoldodik a probléma.

2013. jan. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
de a vinyó hogy lehetne ludas ? akkor nem menne az alaplapi vga val sem :( az ujratelepités megvolt már :( a haverom is azt ajánlotta de nem jött be :(
2013. jan. 27. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!