Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mekkora az a maximális HDD...

Psfanboy3 kérdése:

Mekkora az a maximális HDD méret, amit még bír kezelni a PS3, ha mondjuk kicserélném a Slim 320 GB-os HDD-met egy nagyobb HDD-ra?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, azt 1 Terásat már nem látja és nem is ismeri fel a rendszer, mert fat 32-es a fájlrendszere. Amikor a 2 Terás HDD-mra akartam egy biztonsági mentést készíteni, azt sem látta, pedig a Win7 alatt Fat 32-re formáztam a HDD-m. Csak egy speciális program újból formázásával tudtam azt elérni, hogy lássa a 2 TB-os HDD-m és hogy lementhessem a PS3-am fájlait.

2013. jan. 27. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Saját fájlrendszere van.

Amint kicseréled átformázza.

Az útmutatóban le van írva milyen merevlemez jó hozzá.

2013. jan. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem ezt kérdeztem, ezt már rég tudtam! Azért akarok biztonsági mentést csinálni, amit megtehetek a System Settings en belül, a BACK UP menüpont alatt! Érted?


A kérdésem, hogy mekkora külső HDD-t vegyek optimálisan egy PS3-hoz, az adatmentések szempontjából.

2013. jan. 27. 11:46
 3/4 anonim ***** válasza:

az mindegy csak fat 32 legyen.

igen lehet nem jó az alap windowsos formázó.

esetleg oszd több partícióra de a két terra ép hogy belefér.

De nem azt mondtad a ps3 látta a vinyót.

Akkor mi a probléma.

Ne vegyél kisebbet inkább ozd több partícióra.

2013. jan. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Már nincs probléma, találtam egy programot, ami ténylegesen Fat32-vé formatálja a külső HDD-t, és a PS3 is simán látja!


De attól még a kérdésem megválaszoltan maradt! Mármint az eredeti! Hogy mekkora az a HDD, Sata 2.5-ös, amit még bele lehet rakni a PS3-ba, ha esetleg szeretnék egy nagyobb HDD-t neki! Hogyan tudom több partícióra osztani a 2TB-ot? Ezt jelenleg még nem tudom, és nagyon érdekelne a dolog!

2013. jan. 29. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!