Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Linkelnétek egy működő illeszt...

Semegaa kérdése:

Linkelnétek egy működő illesztőprogramot ati radeon 9600 pro videokártyámhoz?

Figyelt kérdés
igazábol sokmindent néztem, próbáltam de nem találtam használhatót. Fontos lenne :)

2013. jan. 27. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt le tudod szedni a gépedhez szükségeset. Milyen op rendszered van? Ha pont eltaláltam és win 7 32 bit, akkor ittlesz: [link] a 95 megásat szedd le.
2013. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem találtam el, akkor [link]
2013. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszonom, xp-m van. es mar jartam ezen az oldalon sikeresen kitoltottem le is szedtem a cuccot, viszont nem igazan sikerult az illesztoprogram telepitese.. esetleg valami konkretabbat tudsz adni?
2013. jan. 27. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogy ha ugyan ezt szedted le,-> [link]

A 75.6 megásat, akkor sajnos más tippem nincsen. Mert ez egy hivatalos oldala az amd-nek.

2013. jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem emlekszek mar ra, de megprobalkozom. es egy kerdesem meg lenne.. ha feltelepitem ezt a katalizatort azon belul kell tennem meg valamit?
2013. jan. 27. 22:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Driver telepítés után nem árt egy gép resi. Mást többet nem kell tenned.
2013. jan. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!