Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet ennek oka és mi...

Neilosz kérdése:

Mi lehet ennek oka és mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Gyorsítótár (Cache) Problémám van. Pontosabban egy Western Digital Caviar Black 500GB SATA3 64MB 7200rpm merevlemezről van szó melynek nem látható egyetlen programmal sem a gyorsítótár mérete, tehát nullát mutat. Különösebb problémám nincs de nyilván ha nulla az érték akkor még sem működhet megfelelően vagy teljes kapacitással, így nem is futtatok Operációs rendszert amíg nem tudom mi az oka. Jelzem a merevlemez tiszta új, Viszont van még egy merevlemez amit használok jelenleg, szintén W. D. Caviar Green 320GB SATA3 32MB 5400RPM, ennek már látható, minden rendben. Tippem szerint az alaplap ami miatt ez így van. De nem vagyok elég okos, sehol sem találtam erre választ illetve segítséget. Alaplapom neve esetleg ha kellene ez ügyben :Asus A8M2N-LA (NodusM),2006 decemberi gyártás. Remélem elég érthető ahogy írtam, ha pontosabb adatokkal kell még szolgálnom hozzá fűzöm. Válaszokat, tanácsokat és segítséget előre is Köszönöm szépen.

2013. jan. 28. 13:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!