Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért melegszik ennyire a...

Miért melegszik ennyire a laptopom?

Figyelt kérdés

Van egy Asus X5DAF laptopom, és pár percen belül 60°C-ra, azonban ha belépek egy játékba hallom hogy nagyon pörög a ventije, és 80°C-ra a CPU, 90-100°C-ra pedig a GPU Dióda simán felugrik játék közben, vettem egy ventit alá, de semmit nem segített: [link]


Esetleg tudna valaki segíteni, hogy hogyan lehet ezt kiküszöbölni? Félek hogy tönkremegy a processzor vagy a videókártya.



2013. jan. 28. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a venti se msegített? uhh :D Hány éves a laptop? Lehet hogy nagyon be van porosodva. Sőt szinte tuti. Ennyire nem szabadna felmelegednie. Átlagba 30 fok, játék alatt kb 50 maxxxx 60 ra szabad felmennie. De 50 felett már magas. Ha poros, akkor azon nem szokott segíteni a laptop hűtő sem. Mert nagyon nem hő vezető, és nem engedi a felesleges hőt elvezetni a hardverekről.
2013. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szét volt szedve, ki lett takarítva, de nem segített, ugyanúgy forrósodik, talán 5-6 fokot csökkentett. Esetleg valami más megoldás? Hamarosan dobhatom ki? Mennyi jövőt jósoltok neki?
2013. jan. 31. 23:04
 3/3 anonim válasza:
nekem is ez volt csak nekem még ki is kapcsolt nem tudtam vele mit csinálni vettem alá egy hűtőtt jó lett 1 hétig aztán megszokta h ott van és azóta úgyanúgy zúg és ettől be laggoltatja az egész gépet kikapcsolni már nem kapcsol ki de még mindig zúg és ezzel majd azt akarom csinálni h kitisztíttatom és veszek bele egy új hűtőt
2013. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!