Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Asus laptopom, nem...

Van egy Asus laptopom, nem túl sokat bír már az aksia, kb. egy órát, szeretnék venni egy új akkumulátort bele. Szerintetek kb. mennyibe fog kerülni ez nekem?

Figyelt kérdés
Egyébként lehet nagyon idiót kérdés, de hol is lehet pontosan ilyesmit beszerezni? Van egy Photoholl a szomszéd városban, azt tudom, hogy ott laptopokat is árulnak. Oda érdemes lenne elmennem körülnézni?
2013. jan. 29. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen a laptopod márkája és típusa? Így láthatlanba 20k-t mondanék.
2013. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
valóban... 15-20 ezerért szoktak lenni, de természetes változó az ára. + teljesítményben is lehet több modellnél választani kisebbet, nagyobbat
2013. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

utángyártott akkumulátorok 12-15.000 környékéről indulnak, gyári valahol 20-30 között lehet.

ha nincs a környéketeken ilyen bolt, egyszerűbb lenne interneten megrendelni. Photo hall szerintem nem foglalkozik laptop akkumulátorokkal.

2013. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm mindenkinek! Őszintén egy kicsit kevesebbre számítottam, de akkor most már reálisan látom a dolgokat. Egyébként egy Asus X5DI laptopról van szó.
2013. jan. 29. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!