Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit szóltok ehhez a konfighoz...

Wartew kérdése:

Mit szóltok ehhez a konfighoz megéri megvenni?

Figyelt kérdés

szeretnék venni gépet amit én állítok össze én az alábbi konfigot találom jónak ebben az árban az ár keret 80000 ft.

Al asrock sAM3+ 970 extreme3 alaplap,Amd Fx Am3+ 4100 Blue edition cpu, Kingmax 8gb 1333mhz Ddr3 ram, Western digital 3,5" 500 gb sata 3 merevlemez, samsung sata 24x Sh-224BB/BEBE cdrw sata optikai meghajtó. Videókártyám van egy 1gb ati hd-s szóval az jó nem veszek másikat mert két hónapos.Mi a vélemény esetleg van e amit kicserélve jobb lenne vagy más konfigot aki tud legalább ilyen tudással és ennyiért. ez a konfig 81000 FT-ba kerül minden zsír újj és garis. Szerintem az amd jobb mint az intel ugyhogy ragaszkodom az amd-s konfighoz. de erről is várok véleményeket.


2013. jan. 30. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Táp,ház?

Milyen az a meglévő videókártyád?

2013. jan. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fx 4100, helyett 6100 nem sokkal drágább, de jóval erősebb.
2013. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!