Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a vélemény erről a monitorr...

Mi a vélemény erről a monitorról? LG DM2352D-PZ

Figyelt kérdés

[link]


az lenne a kérdésem főleg,hogy külön tv nek is tudom használni,mert van egy 22 es sima ledes monitorom,,de ezzel,meg a régi tv-t akarom leváltani.... gépemre is rátudnám kötni + ba egyszerre mind a 2 őt is?


2013. jan. 30. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég jó darab,de ha 2 monitort akarsz használni egyszerre egy gépen először írd le nekem a videokártyád típusát.
2013. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,igen tudod TV-nek is használni.
2013. jan. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Videokártya:Sapphire Radeon 7850 oc 2gb.

és akkkor a gépotől függetlenül is lehet használni?,vagy közbe ráis lehet kötve? bocs a sok kérdésért de nem tudom ez hogy megy..

2013. jan. 30. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyu egyszerűbb ha veszel egy TV Tuner kártyát,rákötöd a monitort a gépre és 2in1. :DD


Tudsz TV-zni is,de ha pl nem akarod a TV-t nézni akkor kikapcsolod és játszol :D Vagy amit akarsz.

2013. jan. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,igen géptől is függetlenül lehet használni de a TV Tuner kártyás megoldás praktikusabb.
2013. jan. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!