Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől áll elő ez a modemhiba...

Mitől áll elő ez a modemhiba újra és újra, különböző fajtáknál is? (vörösen világító power jel. )

Figyelt kérdés

Pár napja elromlott a modemem. ZTE fajta volt, egyszercsak a power folyamatos zöld jele elkezdett villogni, az internetkapcsolat megszakadt. Újraindítottam, mire a power jele kapásból piros lett, és ennyi, megadta magát.

A szerelő azt mondta, áramingadozástól történhetett, hogy fogta magát, és kisült. Kaptam egy újat, ami jobb, kevésbé érzékeny elvileg. (Igaz, ez is ZTE).

Oké, fél napja használom, erre egyszercsak megszakadt az internet, és látom, hogy ezen is vörösen világít a power... majd szerencsére hamar összekapta magát, és magától helyrejött.

Mitől van ez? Korábban soha nem volt ilyen gondom, nem tapasztaltam még semmi ilyesmit. Kérlek, segítsetek, mitől lehet ez?



2013. febr. 1. 21:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!