Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Intel Pentium g860 3GHz...

Egy Intel Pentium g860 3GHz LGA1155 Processzor olcsóbb kategóriás processzor jó játékokra?

Figyelt kérdés

Itt nem bika játékokra gondolok.... inkább egy középkategóriát szeretnék megütni egy olyan procival aminek a segítségével gyorsabban futnak a dolgok. Van mellé 4GB ram

Egy elég jó Geforce videókártya csak a processzor gyenge.


2013. febr. 4. 12:41
 1/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Középkategória attól még nem lesz (mert alsó) de bika játékok is menek rajta max közelin full hd n megfelelö vga val élvezhetö fps en

jó proci csak épp újonan én 18-20ezret nem adnák érte

használtan és újoanan is mást venék árán de az most mindegy számodra böven elég lesz szerintem

középkategória az i5 (!) és i3

2013. febr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Hobbi felhasználó vagyok, fifa 13, swat4 single playerben... ilyenekkel játszanék rajta. Kizárólag egyedül semmi multi vagy lan.

2013. febr. 4. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!