Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógép (konfiguráció)...

A számítógép (konfiguráció) mely adatait kell nézni ahhoz, hogy TV-tuner használatával biztosan kiküszöbölhető legyen a szinkronhiba (hang és képelcsúszás) videókazetták, stb. digitalizálásánál?

Figyelt kérdés
...Mert a TV-tuner feltüntetett rendszerkövetelményei azok a minimális ajánlást tartalmazzák és nem a digitalizálást veszik szerintem alapul, de tapasztalataitok alapján mi az a minimális konfiguráció, ahol az ilyen hibák keletkezésével biztosan nem kell számolnunk?
2013. febr. 4. 15:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha kiírom a TV-tuner nevét, típusát, amire gondoltam, az segít a válaszadásban, hogy ahhoz milyen géppel a legjobb, ha rendelkezem?
2013. febr. 4. 15:04
 2/4 anonim ***** válasza:

Erre nem fog senki pontos választ adni neked. Minél több RAM, minél gyorsabb proci + winyó kell hozzá. Ezen kívül nem árt ha nem fut semmi a gépen, csak a digitalizáló progi.

A legjobb eredményt akkor tudod elérni, ha a tuner harvderesen tömöríti a felvételt.

2013. febr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem csak a teljesítmény lehet a hiba kiváltó oka.


[link]

2013. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És ha ideírom, hogy Leadtek WinFast TV2000 XP Expert kártyára gondoltam; ahhoz milyen konfiguráció legyen legalább? Milyen adataimat írjam ide a gépemnek ahhoz, hogy ehhez a kártyához valaki meg tudja állapítani, hogy a gépem elegendő paraméterekkel rendelkezik-e?


Zenész vagyok és nagyon fontos, hogy a videókazettáim bedigitalizálásánál ne csússzon el a kép és a hang. (Az asztali DVD íróm szervízben van már több hete; ha meg tudják javítani, ha nem, mindenképpen be akarnék szerezni TV-tunerkártyát is, mert asztali DVD írókat állítólag már nem gyártanak...)

2013. febr. 4. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!