Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel Core i5 3570 3.40 gHz...

Intel Core i5 3570 3.40 gHz tuning? (többi lent)

Figyelt kérdés

van egy i5-öm, egy gigabyte h77-ds3h alaplapon, és szeretném egy kicsit húzni, a minimum target 3.90 gHz lenne, de ha lehetsétges, akkor még több...

az lenne a kérdésem, hogy ez kivitelezhető-e, és ha igen, akkor milyen hűtőt ajánlotok ehhez ( vízhűtést nem szeretnék ), valamint hogy milyen feszültség kell mindehhez, ill. ha nem kivitelezhető, akkor légyszives írjátok le a max beállításokat, amin működhet ez a cpu!

a válaszokat előre is köszönöm!



2013. febr. 4. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
általába alap feszültségen mennek a procik 500mhz-et,úgyhogy szerintem eredeti hűtéssel sem lesz gond a 3,9ghz,mondjuk én jobban értek az AMD-khez i5-öt nem tuningoltam,de sok CPU-t tuningoltam és azok átlagba simán mentek alapfeszen legalább 500mhz-et,és általába ettől nem melegszik nagyon.
2013. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt az i5-öt nem lehet tuningolni!
2013. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,tesztelésnek az AIDA 64 rendszerstabilitástesztnél stresszeld a cpu-t 100%-kihasználja,ha nincs kékhalál,meg semmi hiba akk stabil a rendszer,persze én egy super pi-t is le szoktam futtatni,hadd számoljon a processzor :D,am intelbe én csak celeront,celeron dual core-t,meg dual core-t húztam azok is mentek simán 500-at alapfeszen.
2013. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nehezen ha nem 3570K és alaplap sem Z77 es es vagyis eggyik sem egy kimondott tuningos tipus...


órajel babrálásal biztos sikerülne valamit vined rajta de én inkább nem piszkálnák semmit helyedben mert minek is?


[link]


[link]


táp is fontos lehet amugy na meg gépház szelözése stb stb...

2013. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!