Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A biosban állítgattam a...

A biosban állítgattam a processzorom és egyszercsak a gépem nem akar beindulni, beindul nem ad be semmit leáll. Alaplapom: asus p8z77-v pro processzor: intel core i7 3770k. Mit tudok vele tenni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 21:43
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Asus alaplap lemezén is szokott lenni ilyen "bios reset"

Tehát beteszed a lemezt és arról bootol.Probáld meg hátha

2013. febr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy benne otthon akkor ne piszkáld én egyszer TurboV-vel sütöttem meg a procimat mert megakadt és a hülye fölrántotta maxra a CPU voltage-t
2013. febr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Vortrex ***** válasza:

Az a gombelem kivétel nem rossz ötlet


Amúgy Vazeratti, te hasznos dolgokat is szoktál írni vagy csak úgy beszélgetsz az emberekkel ? Olyan zseniális válaszaid vannak, mintha értenél az adott kérdéshez, holott csak abból áll, hogy magabiztosan lököd a semmit

2013. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
A jumper az az a két kis kapcsoló?
2013. febr. 4. 22:03
 15/26 Vortrex ***** válasza:

Jó. Akkor ezt itt hanyagolni kéne...


Nem az.


Mondtuk, szedd ki belőle a gombelemet (azért így írom, hogy megismerd), ha így sem lesz jó, ne erőltesd tovább

2013. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Ok csak kérdeztem...... mert nem tudom és micsinál az ember ha nem tud valami....... kérdez......
2013. febr. 4. 22:27
 17/26 anonim ***** válasza:
Ha úgy sem lesz jó akkor kinyírtad az I7-edet. szép :) megjegyezném hamár kiszeded a gombelemet nem árt ha áramtalanítod is a gépet. majd nyomj bekapcs gombot mivel a tápfelől még így is kap feszt. és nem biztos hogy az eléem felől
2013. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
bocs a hibákért te rühellem ezt a klaviatúrát
2013. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
42%

Off:

Vortrex: ha tudok érdemben segíteni a kérdezőnek akkor segítek. Ugyanakkor nem tartom segítségnek azt, hogy látszólag egy hozzá nem értőt lökdösnek afelé, hogy további károkat okozzon. Lehet, hogy szerencséje lesz, lehet, hogy nem. Persze nem ti fizetitek az új alaplapot, procit, így könnyen kockáztattok.

2013. febr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Vortrex ***** válasza:

Off 2:

Veled ellentétben mi segíteni is próbálunk, nem csak ráförmedni, hogy hozzá ne érjen. Másrészt mivel mi sem az anyagi károkra hajtunk, ezért is javasoltuk az elem kivételét, amit egy betanított majom is kibír venni 2 percre.

2013. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!