Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Leadtek Winfast TV 2000 XP...

Leadtek Winfast TV 2000 XP Expert és Leadtek Winfast TV 2000 XP Global tévétuner-kártya között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Melyik volt előbb? Melyik tud többet? Az Expert telepítőlemezét tudom-e a Global telepítéséhez használni és a Winfast PVr2 2.0.3.39 szoftvert lehet-e Expert-nél is használni?
2013. febr. 4. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Global a későbbi
2013. febr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Komplikato ***** válasza:
Expert jobb, a Global egy később kijött olcsósított modell volt. Kb. 14K vs 8K áron voltak egy időben.
2013. febr. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket. Vagyis egy Expert kártyával nem járok rosszul, hanem jól? :-) (Mért akarják mégis sokan eladni mostanság...?) A minimális rendszerkövetelmények:


Windows 98SE/2000/ME/XP - Pentium II - 300.0 MHz - RAM 64.0 MB


-hez képest az én gépem:


Windows XP - Pentium (r) 4 - CPU 3.00 GHz - 1,00 GB RAM


paraméterekkel rendelkezik. Ez elegendő ahhoz, hogy pl. VHS-ről, vagy más forrásból (beleértve a saját TV-felvételt is) ne legyen hangelcsúszás a képhez képest? Ki mit tapasztalt a Winfast 2000 Expert-nél?


Az Expert Winfast PVr2 szoftverrel, vagy valami mással működik?

2013. febr. 5. 08:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ár nem minden.Nekem csak global volt,de itt egy leírás

az akkori nagy Leadtek tudortól Bzoley-tól:

[link]

De mindegyiknél van jobb analóg is.Mai szemmel egyik se nagy durranás(a tv része)Nyilván analóg kártyák ma már nem sokat érnek,még nálam is van egy global elfekvőben :)

de digitalizálni jó mindkettő.A géped meg elviszi annyira nem zabálják az erőforrást.

2013. febr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszöntem! :-)
2013. febr. 5. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!