Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1TBos vinyót szeretnék venni!...

1TBos vinyót szeretnék venni! Melyiket ajánljátok? Ezen a kettőn gondolkodom: 1.1TB Western Digital SATA3 64MB cache (WD10EZRX) 2. Samsung Spinpoint F3 1TB 32MB 7200rpm SATA2 HD103SJ

Figyelt kérdés
Az alaplapom SATA 2es! Melyik márka a legmegbízhatóbb? Melyik a csendesebb?

2013. febr. 6. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Western Digital jobb.

De ha esetleg jobb ajánlatot találsz SATA3-ban, az se baj, mert SATA 2-re rá tudod rakni: csak akkor nem a SATA2 hanem a SATA3 sebességén fog menni :D

2013. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A SATA3-as vinyó sosem lesz SATA3-as sebességű, de ez téged ne zavarjon...

Egyébként a WD-t ajánlom és is. Teljesen mindegy hogy SATA2 vagy 3, mert ez az olvasási sebességen nem változtat...

2013. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BM-Striker ***** válasza:

A wd csendesebb és lassabb is.


Rendszernek nem jó, adattárolásra jó.


Samsungot ajánlamán, ha még lézetne a cég HDD üzletága, de így a WD nyer kizárásos alapon.


Egyik márka se volt jobb a másiknál, mindkettőből ment már tönkre nekem.

2013. febr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy a #2 válaszoló válaszában kit akart lehordani, de az FIX hogy ezt is elb@szta. az olvasási sebesség az RPM, az átviteli a SATA 2-3stb.
2013. febr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"nem tudom hogy a #2 válaszoló válaszában kit akart lehordani"


Senkit, neki írtam, hogy ezzel az adattal ne törődjön, mert itt nem lényeges...


"de az FIX hogy ezt is elb@szta."


Írjál már normálisan!


"az olvasási sebesség az RPM"

Ne ez sem igaz, mert az a tányér percenkénti sebessége, ami kétség kívül ráhatással van az olvasási sebességre, de nem csak ettől függ, főleg nem itt, így a te szavaiddal élve megint elb@sztad...


"az átviteli a SATA 2-3stb."


Ez végre igaz, de ebben az esetben hiába teszel SATA3-as csatlakozóra egy olyan vinyót, amit a SATA2 sebességét sem éri el, mert pont ezért nem lesz gyorsabb, mivel a vinyó nem tud lépést tartani a csatlakozó sebességével. Ezért írtam, hogy itt mindegy a sebesség. Előbb olvas utána és aztán oktassál ki bárkit is, pláne ilyen hangnemben...

2013. febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jólvan, + vagy sértve látszikxDDD

kis hisztigép :p

2013. febr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem csak nem bírom ha hozzá nem értő ide nem illő módon kioktat...
2013. febr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!