Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 32 Gigás Kingston MicroSDHC...

32 Gigás Kingston MicroSDHC kártyámmal van problémám. Motorola Xt720-as telefonom egyszerűen nem akar megbékélni vele. A kártya is, a telefon is jó. Van esetleg valami, amit még meg próbálhatnék vele? Van valami program, app, vagy bármi?

Figyelt kérdés
5 éves Samsungom és Párom ősrégi Nokiája is gond nélkül felismeri, formáztuk is mindkét telefonnal: semmi változás. Cardreaderrel számítógépen is formáztuk FAT32-re, még ExFAT-ra is, semmi, a telefon még mindig nem látja. Oké, gondoltam az a baja, hogy Kingston. Betettem egy 2 Gigásat, azzal semmi problémája nincs. Magával a Motorolával formázni nem tudom, hiszen nem ismeri fel, kiírja, h nincs kártya. (A kártya Class 4-es, ha számít ez valamit. És most jut eszembe, hogy kétszer már kiírta a telefonom, hogy ejnye-bejnye, nem biztonságosan távolítottam el a memóriakártyát. Hozzá se nyúltam. Benne hagytam, azóta is benne van.)
2013. febr. 6. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az SDHC helyére jó az SD, de fordítva nem a Te telefonodba viszont csak SD kártya jó.Így a 32 gigás kártyád nem lesz jó bele.
2013. febr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem egészen úgy van ahogy az elsô mondja: a Hc megnevezés a nagy tárhelyre utal tehát a 4gb-nál nagyobb tárhelyüek már mind hc-k és a teló állítólag 32gb-ig bôvíthetô, tehát nem azzal van a gond. Tudtom szerint kellett adjanak hozzá egy gyári 8gb-s kártyád adjanak, azzal működik.
2013. febr. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok és teljesen jól írtam mindent,csak nem tértem ki rá,hogy miért más a nevük.Az,hogy a telefon mit tud elméletileg más kérdés.Nyilvánvalóan nem azt ami fel van tüntetve a papíron...
2013. febr. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudtam, ahogy a második kommentelő, mindenesetre be fogok szépen menni vm elektronikai üzletbe és lecsekkoltatom a HC nélkülissel is. Remélem, hogy valami furcsa oknál fogva ez lesz a probléma, hiszen sok fórumot olvastam és ott nem egy felhasználónak van ugyanilyen telefonja ugyanilyen kártyával, de minden megeshet. Őőőő..nem kaptam hozzá 8 Gigás kártyát.
2013. febr. 7. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!