Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Linux Mint 13 telepitési...

Linux Mint 13 telepitési hibára van orvosság Intel gma 4500 videòkártyára?

Figyelt kérdés
Van egy packard bell lapos, benne egy Intel gma 4500mhd videokártya. Biztosan találkoztatok már a jelenséggel, de az új rendszereknél lekapcsolja a ledes háttérvilágítást a telepítésnél és a live cd-nél is. Ubuntu fórumokban találtam két éves bejegyzést a javításhoz, de nem igazából tudom kivitelezni ezeket teljesen sötét képernyőn. Sőt nem is akarok lavírozni vele. Mivel két éve ismert hibáról van szó, gondoltam javítják a hibát, de nem tapasztaltam változást. Még a 9-es Mint jó két hónapig, de frissítés aktuális lesz hamarosan. Kompatibilis módban elindítva van világítás, de ocsmány a felbontás. Ha kompatibilis módban telepítem, akkor utána lesz világításom, vagy mint másoknál így is a sötét képernyő fogadhat? Az a kérdésem volna, hogy esetleg valaki tud megoldást rá ???
2013. febr. 7. 03:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Csatlakoztass egy külső monitort és telepítsd úgy, aztán javítsd ki a hibát a fórumban leírtak szerint.
2013. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Okos ötlet, még olvastam is róla.Köszönöm.
2013. febr. 7. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!