Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » FSP hexa tápba milyen ventillá...

FSP hexa tápba milyen ventillátort érdemes tenni?

Figyelt kérdés
Nincs fél éves a táp de a ventillátor már haldoklik benne. nem szeretném visszakülseni gariztatni mert akkor gép nélkül maradok.

2013. febr. 8. 19:45
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


szerintem inkább itt kérdezgesd, meg nézelődj


amúgy csak ugyan akkora méretű ventit kell keresned és ugyan olyan csatisat és ennyi aztán beleszereled vagy szervizel szerelteted


viszont garancia így lehet elveszik de hát ha muszáj akkor muszáj

2013. febr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Okés köszi volt már szétszedve takarítani. ha jól láttam forrasztva van de nem gond van minden cucc hozzá.

Viszont lenne egy olyan gond hogy a nyáklap széle le van törve. tisztításkor vettem észre. valószínűleg akkor történt amikor összeszerelték. azért ez milyen már? vadi újan vettem. nem én törtem el de ha vissza is vinném szervizre tuti azt mondanák hogy én piszkáltam bele. szerencsére a működését nem befolyásolja. szerinted mi legyen vele? vigyem vissza szervizbe hátha javításkor észreveszik hogy a panel is törött és kicserélik? van erre esély?

2013. febr. 9. 00:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Illetve lenne még egy olyan kérdésem hogy a CTG 500 jobb mint a hexa? mert ha jobb akkor lehet veszek egyet ezt elviszem szervizbe és ha kicserélték vagy megjavították akkor eladnám. azért az is durva hogy a gagyi HKC USP580-am 2 évig működött sőt talán ma is működik ez meg fél év alatt bekrepált
2013. febr. 9. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!