Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj? (Részletek...

Mi lehet a baj? (Részletek lent. )

Figyelt kérdés
Vettem egy külső winchestert és működik is csak ha USB hosszabbítóba dugom be akkor a gép nem érzékeli, és a winchester is csak kattog, de ha a gép hátulján lévő kimenetbe dugom be felismeri.Mi lehet a baj, és hogy lehet megoldani?

2013. febr. 9. 18:25
1 2
 1/12 hypno ***** válasza:
Másik USB csatlakozót kell használni hozzá.
2013. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam másik portba is és egy új hosszabbítót is vettem hátha az a baj.(Ha jól értettem erre gondolsz.)
2013. febr. 9. 18:34
 3/12 hypno ***** válasza:
Igen, arra gondoltam. Próbáld a jól működő csatlakozóból előre hozni a hosszabbítót.
2013. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Még mindig nem ismeri fel, csak ha hátra dugom be.
2013. febr. 10. 09:04
 5/12 hypno ***** válasza:

Nem igazán értem. Egy külső winchester csatlakozásához mindenképpen kell egy csatlakozó kábel.


Ha 2,5"-os vinyóról van szó, akkor elképzelhető, hogy több áram kell neki, mint amennyi egy USB portról levehető, ezért vannak olyan csatlakozók amik az egyik oldalukon 2 USB csatit tartalmaznak.


[link]

2013. febr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 hypno ***** válasza:
Az Y egyik csatlakozóján nem megy adat, csak áram. De az nagyon fontos.
2013. febr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A-Data CH94-em van, és ahogy nézem nem tudnám hozzá csatlakoztatni. De hosszabbító nélkül még mindig jó o.O
2013. febr. 10. 12:27
 8/12 hypno ***** válasza:

De tudnád csatlakoztatni, mert a saját - belehajtogatható kábele is USB csatival van bekötve, nem fixen.

Kiszedve így néz ki.


[link]


annak a helyére simán befér az Y kábel. Sőt lehet, hogy ha a hosszabbítót is közvetlenül oda dugod, már akkor is jó lesz.

2013. febr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem mertem eddig kipróbálni hogy kihúzható-e :D, de köszönöm a segítségek, megpróbálok beszerezni egy Y kábelt.
2013. febr. 11. 17:10
 10/12 hypno ***** válasza:

Előtte azért próbáld ki csak a hosszabbítóvál, a kis csatlakozókábel nélkül.


Nem mintha olyan drága lenne egy Y kábel, de ha esetleg nem kell ...

2013. febr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!