Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép jó lenne nekem?

Ez a gép jó lenne nekem?

Figyelt kérdés

[link]

igazából továbbtanuláshoz kell, semmi extrára csak netezni szöveget szerkeszteni, esetleg filmezni, vagy gagyibb játékokkal játszani...

Szeretném, ha egyetemista éveim alatt kitartana. Igazából tudom, hogy amire nekem minden gép megfelel, de gondolom aki ért hozzá meg tudja mondani, hogy viszonylag jó gép e, megéri e az árát. Ha esetleg hasonló áron tudnátok e ajánlani más gépet, azt is és minden más szakmai tanácsot szívesen fogadom. Én nem igazán értek a notebook-okhoz úgyhogy bármi jól jöhet :)



2013. febr. 11. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy jó gép. Szép is, jó is, és még játszani is tudsz rajta: Nem szaggatna rajta a Dead Island sem. Haveromnak hasonló kaliberű" gépe van, az övén frankón futott :D
2013. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. febr. 11. 21:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!