Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Debrecen tudnátok ajánlani...

Debrecen tudnátok ajánlani egy jó számtech boltot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet, hogy nem a megfelelő topicba írtam, de üsse kő, nézzétek el nekem! :) Tapasztalatok, benyomások alapján melyik boltot ajánlanátok, ami esetleg nem az eget veri az árakban? Köszönöm szépen előre is a válaszokat!
2013. febr. 11. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hello. Én debreceni vagyok. Jó számtech boltnak a lansoft felel meg. Én onnan vettem régen gépet, és szervizeltem is. Ha másoktól azt hallod, oda ne vidd!:D 1:nagyon drága. 2:iszonyat lassan végzik a dolgukat, lehet hogy sok munkájuk van, de ez akkor is(2 hét alatt raktam bele új proci hűtőt gépembe) Amikor vissza kaptam a gépet a ház hátulján lévő kis vas dolog ami pontba tartja a ház oldalát, elhajlították. Kicserélték a kézzel letekerhető csavarokat( amigy úgy szerettem!!!) csavarhúzóval kitekerhetősre. Ott vettem bele vga-t. És azt is lassan tették bele. Pedig ott a helyszínen vettem meg. Csak azért írtam le hogy oda nevidd. Szóval a lansoft nagyon is rossz. Amúgy így hirtelen jót nem tudok mondani. inkább olyan ahova ne vidd. Pl a hatvan utcára. Oda meg tesóm vitte. 4x még 1x mondom, 4x kellett vissza vinni a gépet mert pancserok és nem tudták megcsinálni a tápot.
2013. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző: miért nem magadnak raktad be a procihűtőt meg a VGA-t? 5 éves gyerek is megcsinálja, egyáltalán nem bonyolult.


Mellesleg...

Lansoft: Az árak vegyesek, van ami olcsó, van, ami drága. A szerviz ezek szerint lassú Én mondjuk szinte soha nem megyek oda, mert szombaton nincs nyitva, hétköznap meg a munka miatt nem jutnék oda.

PC-Max: Ott csak használt gépet érdemes venni (abból jók), meg kellékanyagot.


Két üzletet tudok, ami tuti. Az egyik a PC-Studio a Bajcsy-n, már vagy 20 éve léteznek, én is több, mint 10 éve járok hozzájuk. Olcsók, bármit beszereznek és megbízhatóak.

A másik a PC-Shop a Cegléd utcán. A szervizük nem mindig a leggyorsabb, viszont precízen megcsinálnak mindent, garanciával.

2013. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért nem mert akkor fele annyi időt adtak a hűtőre, mint ha ők rakták volna be. Tudom érdekes. Meg hogy őszinte legyek, nem tudtam hogy miért nem forgott a proci hűtője. Pedig semmi égett szaga nem volt hogy leégett volna vagy hasonló. Semmi drótszakadás, semmi. Inkább elvittem hogy nézessék meg hátha valami más baja lehet. Na meg akkoriban nem voltam a pc szerelések magaslatán=) Így "szak"emberekre bíztam.
2013. febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A ceglédi tényleg nem rossz. Nem hallottam róla semmi rosszat.
2013. febr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek srácok, végülis a PC-Stúdióba néztem be és már másnapra meg is szerelték, amit meg kellett, szóval ha gondom akad, a jövőben is hozzájuk viszem majd. Nem volt drága sem, elégedett vagyok. :) Kössz szépen az infoért!
2013. febr. 17. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!