Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ház + 450W Gaba tápegység +...

Ház + 450W Gaba tápegység + Samsung DVD + 320GB Seagate HDD + Asrock AM3+960GM-GS3 FX alaplap + AM3 X3 455 3,3GHZ 1,5M proci + 4GB DDR3 + 1GB N210 vidikártya. Mennyit adnátok ezért a konfigért újonnan?

Figyelt kérdés

2013. febr. 12. 17:49
 1/4 Komplikato ***** válasza:
Inkább nem válaszolnék, de a VGA meg a táp az ilyen "JÉZUSOM!!!" kategória.
2013. febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi a baj a táppal és a vga-val? Nem vagyok hozzáértő...A többi alkatrész okés? Még is mennyit adnál érte?
2013. febr. 12. 18:49
 3/4 Xbrian válasza:

Komplikato ezt nem bóknak szánta,de nem tom, hogy mire kell neked játékra vagy mi, mert így elég nehéz megmondani.

Vidikártyába nem az a lényeg hogy olcsó és 1 gigás legyen, mert az csak a fizikai memória,de mivan a többi specifikációval?

Én ajánlanék egy új szériás chipsettel.

Konkrétan: [link]

2013. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Xbrian válasza:

a tápról ne is beszéljünk,neked az a lényeg, hogy olcsó legyen.Nem tudom meddig tudná ellátni ez a táp az egész gépet, főleg egy ilyen nagy fogyasztású vidikártyát,ebből is ajánlanék egy jobbat, de megéri, mert nagyobb az élettartama: [link]

Ennek a ventije is jó,szóval írj, ha kellenének még tippek,leírhatok neked egy komplett gépet és az olyan 130-150 ezerből ,de hidd el nekem nagyon megéri.

ÍRHATSZ PRÍVATBA IS!

2013. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!