Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Windows Asztal nem tölti ki...

A Windows Asztal nem tölti ki a monitor teljes kijelzőjét. Hogy tudom beállítani hogy kitöltse?

Figyelt kérdés
Azzal fordulok hozzátok , hogy a minap vettem monitort és a Windows Asztal nem tölti ki. A monitor 27 colos LG DM2752D típusú. Az a furcsa , hogy ezt csak 1920x1080p-ben(Full HD) csinálja. 1600x900p-ben kitölti a képernyőt de nem olyan tiszta a kép. HDMI kábellel van összekötve. Ha viszont a monitort Összekötöm a PS3-mal akkor az 1080p kitölti a képernyőt. Hol tudom beállítani, hogy a PC-nél is kitöltse? A segítséget előre is köszönöm.

2013. febr. 13. 14:12
 1/2 Pj0tr ***** válasza:

Keresd meg a VGA-dnak a beállítási között olyat keress, hogy underscale és overscale.

Nekem is ez volt :D

2013. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget, működik!:))))))))))))
2013. febr. 13. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!