Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond az A4Tech X7...

Mi lehet a gond az A4Tech X7 XL-750BK Oscar egeremmel?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem! Először nem kellene, h világítson pirosan az egér alatt a lézer? Játékokban nem vagyok meg elégedve vele. Néha úgy csinál mint egy mezei gyenge minőségű, hirtelen rántásnál felnéz az égre. Az előbb egy fps játékban elkezdett magától nagyítani az awp, utána vissza ugrik a rendes helyzetbe és ezt egyfolytában csinálja. Olyan mint ha kontakt hibája lenne. Viszont rendesen működik kint a desktopon, nincs semmi probléma se vele. Vissza dugtam az előző egeremet és annál kiválóan fut a játék!
2013. febr. 13. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hibásat vettél. Nekem is ilyen rágcsálóm van, 1.5 éve kiválóan teszi a dolgát.
2013. febr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet, h hibás. Majd holnap vissza viszem. Amúgy neked legalább világit az egér alja, mert nekem nem világít a lézer! :S
2013. febr. 13. 16:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Direkt nem világít.
2013. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz, így már értem. De biztos, h van valami baja neki! Pedig már alig vártam, h legyen valami rendes egerem, erre meg mikor veszek egy tűrhető minőségűt, akkor annak is hibásnak kell, h legyen!
2013. febr. 13. 16:24
 5/5 anonim válasza:

1. Drivert felraktad?

2. át állítottade a DPI-t?

2015. febr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!