Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítség! A procim mindig...

Segítség! A procim mindig kb.85 fokos! Most cseréltettem alaplapot, a hűtő jól van visszarakva, eddig nem volt ez! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szervíz?

2013. febr. 13. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
pasztáztad?
2013. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, csak kis alap intel hűtőm van. Valami folyékony szilikon volt azthiszem... az kell rá nem? Amúgy 3 bad sector miatt létrejöhet ilyesfalyta lagg?
2013. febr. 13. 21:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem
2013. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amúgy cseréljek hűtőt? És szerintem újra fogom pasztázni valami drága szarral. Mert ez a sarki pc boltba vett kis ge.ci nem lesz jó :)
2013. febr. 13. 22:04
 5/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a drága paszta sem viszi lentebb a hőt. Inkább egy normálisabb procihűtő.

A 3 pad sektor nem feltétlenül okoz laggolást, de ahol 3 van, ott lehet, hogy a következő másodpercben 4, és a következőben meg 1000. Cserélj meghajtót!

2013. febr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja és a vinyóm ált. 46 fokos. az baj? Mindig is annyi volt.
2013. febr. 13. 22:10
 7/11 anonim ***** válasza:

A Hdd-d már nagyon a határon van de nem hiszem hogy laggolna (volt nekem 50C is véletlen de nem lett semmi baja,igaz régi HD)viszon a CPU túlmelegedéstól már laggolhat

Ha eddig ment akkor

-Alapos tisztítás

-Újrapasztázás:

Jó az olcsóbb paszta is (a legolcsóbb is megteszi viszont ha nem vagy jártas benne akkor inkább NE az ezüst tartalmút vedd) nálunk a kisszámtech boltba aszem 600HUF volt egy nagy tubus ami secc 25-50 kenésre is elég volt nekem és egész jó minöségü

A régi pasztát mindenképp pucold le,és próbáld úgy hogy a pasztába bellül ne kerüljön levegö


Próbálj meg jó szellőzést biztosítani plusz ventilátorral és jó kábelezéssel

2013. febr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mennyire mozog a procci hüttöd?


jora balra tekergeted megemeled meglehet ?

HA IGEN AKKOR HIBA

2013. febr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Egyátalán nem mozog, amúgy nem rég lett pasztázva (1-2 hete)

am a ventim sebessége 2000 rpm ha az számít...

2013. febr. 14. 19:41
 10/11 anonim ***** válasza:

kevés !


Ha a venti elé rakod a kezed felpörög?


HA NEM baj van!!

2013. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!