Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor csere?

Processzor csere?

Figyelt kérdés

Van a laptopomban egy Intel T4300-as processzor (2.1ghz, 1mb cash). Ha lecserélem egy Intel T9600-ra (2.8ghz,6mb cash), az sokat dobna játékoknál?


Többi adat.

Nvidia gt240m 1gb.

3gb ddr2 ram.



#csere #processzor #Intel #kétmagos #extrém #teljesítményjavulás
2013. febr. 15. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet egyátalán cserélni benne?


Egyébként butaság,ez nem PC,a hűtést az adott procihoz tervezték,nem biztos hogy hosszúéletű lenne egy újjal.

2013. febr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen lehet benne cserélni, már utána jártam, üzletben ki is cserélnék, és a hűtés is bírná + van egy 24cm-es hűtővel rendelkező thermaltake hűtőpadom.. ami ug mínusz 10-15 fok így tapasztalatból..
2013. febr. 16. 12:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Látom a hülyeség megint beütött. Egy nyamvadt hűtőpad hogy hűti le egy átlag 20 fokos szobában 15, ráadásul mínusz 15 fokra? A laptop meg nem játékra való, és ha esetleg egy ettől valamivel jobb processzora cserélnéd még akkor sem lenne jó, ugyanis a videokártya nem egy erőmű. Bár arra kíváncsi vagyok egy hűtőpaddal hogy hűtöd le -15 fokra a szobában.
2013. ápr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Na akkor ki is a hülye? :D
2013. ápr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 +!Visitmen!+ ***** válasza:

Hármaska!

Ki mondta neked, hogy mínusz 15fok RA hűti?

A válaszoló azt írta, hogy mínusz 15fok KAL hűti le ami nagyon nem ugyan az.

OMG. -.-

2013. ápr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elnézést kívánok. Sikerült megint általánosítanom (miszerint a kérdezők többsége hülye). Sokan írtak már ilyen ökörségeket, mint amit tévesen felfedezni véltem. De azért örülök, hogy a többi hibátlan (és egyben tökéletes) válaszoló azonnal kijavított.
2013. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
TE vagy a hülye ha nem vagy képes feldolgozni amit kérdezek.. mindketten tudjuk, hogy érthető a kérdés, nem tudom mit kell itt kukacoskodni. dobdki magad ...
2013. ápr. 9. 22:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Komolyan mint ha itt még senki nem hibázott volna. Ha nagyon mutogatni szeretnék, akkor mondhatnám hogy a gyönyörű fogalmazás és ennek a gyönyörű leírása miatt értettem félre. De örülök egyébként, hogy ti nem szoktatok hibázni mondom. Igazi kis szánalom vagyok, mert félreértelmeztem egy mondatot. Ha tudnám mért is kellett egyáltalán megszületnem.

Mindenesetre miközben egy bunkó kis alpári paraszt voltam, szerintem sikerült választ is adnom a kérdésre, bár nem írtad hogy értetted avagy felfogtad-e, ezért leírom újra.

Mivel a kártya gyengécske, ezért a processzor cseréje kb. semmit nem fog segíteni, sőt még a teljesítmény se fog olyan hűde sokat nőni.

Mégegyszer mondom, én olvastam félre, ÉN vagyok a hibás és ezt fel is fogtam. Sok olyan esettel találkoztam már, mikor azt állították, hogy a léghűtéses gépükben szoba vagy az alatti hőmérsékletű a processzor és most ez kikészített. Én ezúton is elnézést kérek, és köszönöm a lírailag gyönyörű hozzám intézett mondatodat. Nagyon jól esett.

2013. ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!