Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Károsodik-e a laptopom, ha...

Rugjamegaló kérdése:

Károsodik-e a laptopom, ha soha nem kapcsolom ki?

Figyelt kérdés
Most vettem egy szupi laptopot,és Kossuth-ot hallgattam rajta.Viszont elaludtam és csak hajnalban ébredtem arra hogy még mindig megy a laptop-és közben ment rajta a rádió.Lehet e valami baja egy laptopnak,ha szélsőséges esetben napi 24 órát megy?A monitor kikapcsolt,úgyhogy nem sok energiát fogyaszthatott.Ráadásul egy onlinerádió folyamatos "letöltése" nem terhel meg annyira egy jó laptopot (asus k75v)...gondolom én

2013. febr. 15. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk az irodában a gépek megszakítás nélkül fél évig is mennek, mert otthonról sokszor be kell lépni.


Az ég adta világon semmi baja nem lesz tőle, maximum a windows szemeteli tele magát néha. Az egyetlen probléma ami adódhat az a melegedés, ha nincs rendben a hűtése. De ha ez nem áll fenn, akkor évekig üzemeltetheted, és nem lesz baja - bár azt a vinyó nem szeretné annyira azért :P

2013. febr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%
Első jól írja, annyit azért javítanék, hogy a vinyót meg állandó üzemre tervezik és sokkal többet árt neki a ki-be kapcsolgatás és a felmelegedés-lehülés, mint az állandó üzem...
2013. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!