Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Wireless g usb network adapter...

Wireless g usb network adapter-ez akkor most mi?

Figyelt kérdés

Szükségem van egy wifis routerra mert kaptam okostelefont + a régi sima routerem megadta magát.

Apa tegnap a városban vett egy wireless g usb network adapter-t. Nem igen ért hozzá de ezt ajánlották neki a boltban sajnos engem nem kérdezett :(

Na most, ez a nevű készülék arra való hogy a gépen lévő netet USB-n keresztül osszam meg ? (így persze csak akkor van net ha a gép is megy de akkor ez erre való?) vagy csak wifi vételére jó?

itt egy kép róla : [link]



2013. febr. 16. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt is ugyan ugy be kell konfigurálni mint a többi routert

Ja és rábeszélték :(

2013. febr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Könnyű megvezetni aki nem ért hozzá, ez egy USB adapter (ráadásul elavult G szabványú). Arra találták ki, hogy Wi-Fi hálózatokhoz csatlakozz vele. Különböző segédprogramokkal, pl. Connectify képes lehet arra is, hogy AP -ként működjön és csatlakozni lehessen rá. De ez nem a tipikus felhasználási területe.


Én a helyedbe kicseréltetném rendes Wi-Fi routerre, ami önállóan a számítógép üzemeltetése nélkül is képes Wi-Fi hálózatot csinálni.

2013. febr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták, ez egy sima wifi adapter, nem router.

Két dolog történhetett. Vagy apukád nem jól magyarázta el, mire is van szüksége, vagy a boltban voltak szemetek és rásózták. Vidd vissza és cseréltesd ki.

2013. febr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3 munkanap kötelesek kicserélni
2013. febr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!