Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Amd képernyőillesztő nem...

Az Amd képernyőillesztő nem reagált és utána sikeresen helyreállt, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A címben említett problémával találkoztam,de csak egy kifejezett játékban. Gigabyte MA790x-DS4 es alaplapom van és msi radeon hd 4850 videókártyám. Eddig 32bites win7-et használtam,nem volt alatta baj. Most ,hogy újratelepítettem és 64 bites van,ilyen problémába ütköztem. Van hogy 3óra után sem jelentkezik ez ,van hogy egymás után 5x is akár. Elgondolkoztam már mindenen,lehetséges hogy 64bites win7-et nem támogat? Minden driver helyesen telepítve . Esetleg a játék más directx-et használ mint a vga ,ez okozhatja? (találkoztam már ilyen topiccal itt ,de így hogy mások a részleteim ,talán érthető ,hogy újat kezdtem.). Tehát lényegében csak egy játéknál van ez a probléma,ha az fut. Más működik rendesen, és ez is működött rendesen még a 32bitesen. Esetleg próbáljam ki 64bites xp-t ? Köszi előre is
2013. febr. 16. 14:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!