Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet-e a gépemet tuningolni?...

Lehet-e a gépemet tuningolni? Processzor:Intel Core Duo 1.7 Ghz Videókártya:Intel GMA 950 Ram:2 gb DDR2 A gépem egy laptop. Remélem lehet. Várom a válaszokat.

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 13:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Felejtős. Pláne hogy laptop.
2013. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nézd meg a procidnak a foglalatát, ha van pénzed vegyél 3-4 magost, de én először a videókarinak kezdenék neki. Ram szerintem elég. ddr2-es ram nem olyan olcsó de ha akarsz veszel mellé még 1 max 2gb-ot
2013. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ja hogy laptop hát igen. látszik h nem tudok olvasni és most keltem:D
2013. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igazából a processzort lenne jó húzni.Csak félek ha elrontom,hogy leég és akkor tényleg vehetek másikat.Ramot nemrég tettem bele.Eddig 1 giga volt.A vga-val vannak még gondjaim.Vannak olyan játékok(nem régiek pl.mafia)amiknél ugrál a kép meg csíkozódik és a tárgyak átlátszóak.Nem vagyok játékfüggő de jó lenne ha 1-2 régebbi játékkal tudnék játszani.
2013. febr. 17. 14:04
 5/15 anonim ***** válasza:
Laptopba proci húzás, ugyan kérlek. A laposok amúgy is fűtőművek, ha te még állítgatnád a gyári órajelet, olyan szépen szétsülne az egész.
2013. febr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igazad van.Nyáron amúgy is nagyon melegszik.Lehet, hogy egy asztali gép megvétele jobb lett volna.
2013. febr. 17. 14:08
 7/15 A kérdező kommentje:
Gyárilag gondolom van benne valami hűtés.Nem lehetne mondjuk felturbózni valamilyen módszerrel a hűtést és úgy tuningolni?
2013. febr. 17. 14:13
 8/15 anonim ***** válasza:

Miért akarod tuningolni?

Erőtlen az egész, még ha összehoznál 300mhz tuningot, akkor is erőtlen maradna, és szét égetnéd, ha ennyiren me értessz hozzá akkor meg mást is elcsesznél.

2013. febr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én se értettem soha ilyen roncsokon miért erőltetik annyira a tuningont... (pláne ha nem is értenek hozzá)
2013. febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Egy kicsit kiszeretném húzni az idejét ameddig veszek egy új gépet.Sajnos nem voltam körültekintő amikor megvettem.Nem voltam tisztába a dolgokkal.Szakértő tanácsára vásároltam meg.Most sem vagyok valami hozzáértő de egy kicsit már jobban értek hozzá.
2013. febr. 17. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!