Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a tapasztalatotok a dell...

Mi a tapasztalatotok a dell számítógépekkel?

Figyelt kérdés
Mi jellemző rájuk?Most vennék egy új számítógépet.Inkűbb jétékokkal játszanék a gépen/pl.cod2,cod MW1,2,3,NFS,Medal of honor..
2013. febr. 21. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Laptop, vagy asztali?


nekem vostro van, aluházas(botebook) elég jó. Játszani is tökéletesen lehet rajta, de mondjuk nekem nem arra kell.


Cégnél asztalik vannak nem is tudom már hirtelen mi a megnevezésük, de azok is jók. corei3, 1GB videókártya(nvidia) 4GB RAM DDR3-as.

Biztos vagyok benne, hogy azon is lehet játszani, mert elég komoly szoftverek mennek rajta.

2013. febr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
asztali számítógép kellene
2013. febr. 21. 17:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Asztali gépet ne vegyél előre összerakottat.
2013. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BM-Striker ***** válasza:
100%

Legalábbis ne magánszemélyként.


Cégeknek előnyös márkás gépet venni, mert a gyártó technikai támogatást nyújt.


Ha használtan veszed, akkor jó vétel lehet, mivel nagyon jó minőségű alkatrészekből van összerakva.

2013. febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek én is azzal az elképzeléssel, hogy játszani ne így vegyél gépet, hanem menj el egy informatikai szaküzletbe és mondd meg, hogy ekkora összeget szánnál rá és állítsanak össze neked egy gépet.
2013. febr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
*nem asztalit
2013. febr. 21. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!