Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pentium 4-es gépbe bele...

Pentium 4-es gépbe bele tudok-e rakni egy Nvidia GeForce GT640-eset video kártyát? Illetve mitől függ, hogy bele tudom-e rakni?

Figyelt kérdés

Van egy régebbi P4-es gépem és abba veszek most RAM-ot, Vincsesztert, meg ha bele lehet rakni akkor egy Nvidia GeForce GT640-es videokártyát.


Bele tudom majd rakni? Vagy mitől függ ez?



2013. febr. 22. 16:21
 1/4 BM-Striker ***** válasza:
Attól, hogy az alaplap támogatja-e a pci-e 1.0a-t.
2013. febr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Elösször is, az alaplap típusát kéne tudni hogy milyen foglalat van rajta AGP vagy PCI-E..Milyen ram típust támogat az alaplap (DDR1-DDR2-DDR3) de mivel irtad hogy P4 igy gondolom valami Intel Pentium 2,8-3ghz es proci lehet vagyis ugy tünik hogy az alaplapod a DDR1 es ramtípust támogatja, jobb esetben a DDR2est de ezeket mivel már nem nagyon gyártják drágák nagyon, én a helyedben inkább sporolnák több hónapig és vennék egy teljesen új gépet
2013. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ki se hajtja azt a kártyát.


Meg a tápod 99% hogy gyenge szar,azt is cserélni kéne.


Biztos vagy te abba hogy egy ősrégi vacakba akarsz fektetni?


Mert én egy P4-es gépre 100Ft-t nem költenék.

2013. febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Van 40-em karácsonyról, így nem fér bele ennél több.

Azt hogy tudom megnézni, hogy milyen alaplapom van/milyen RAM kell bele? (perpill beüzemelni se tudom még, mert nincs benne se vinyó, se ram)

2013. febr. 22. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!