Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ilyen szgép mennyire...

Egy ilyen szgép mennyire lehet használható a mindennapokban, a mostani már nagyon vacak, sima youtube videók is szaggatnak rajta, az alábbiak közül melyik érné meg nekem?

Figyelt kérdés

Ezeket nézegettem eddig:


[link]


[link]


[link]


[link]


Win 7 -el használnám, főleg netezésre, esetleg ilyen kisebb netes játékokra, meg videókra, főleg youtube videókra gondolok.

A mostani nemtudom milyen de nagyon régi és szaggatnak rajta a videók, meg lassú is minden téren.


Nagyon köszi előre is minden segítséget!


2013. febr. 22. 16:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Esetleg ez:

[link]


De ha vkinek van jobb javaslata azt is szivesen fogadom :)

2013. febr. 22. 16:35
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Nem igazán lenne jó vétel egyik sem a fentiek közül.Nemhogy a processzor gyenge,hanem még a memória is nagyon kevés az összes gépben.A Win7 már eleve megeszik 1GB memóriát,és ha még pár ablak is megvan nyitva,akkor már 2GB-nál járunk.Ha megvennéd valamelyiket,ugyad oda lyukadnál ki,mint a régi gépeddel.Nem sokkal jobbak azok sem...



Mennyid lenne egy új gépre?

2013. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

WIN7hez mindegyiknek kevés a memóriája. (512 mb)

Minimum 1024 MB (1GB) kell neki.

2013. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

ez már talán jó lenne

[link]

meg ez [link]


[link]


ez már tuti jó lenne:

[link]

2013. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Processzor gyenge? 3ghz körüli van bennünk, az csak nem olyan lassú :O

Ennyim nincs rá egyébként, 10 max 12e ft-ot tudnék most rászánni.

Memória szerintem a legkisebb gond mert biztos lehet bele venni bővítést pár 100 ft-ért. És akkor még mindig nem tartok 20e-nél. Videókártya, hangkártya szerintetek milyen ezekben? amiatt is szokott lenni szaggatás :S


Volt egy hasonló gépen amiben 3ghz -es ht-s proci volt 2gb ram-al és az nagyon gyors volt, ebből gondolom h talán nem kellene olyan.

2013. febr. 22. 16:55
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

-Windows 7-hez mindenképpen kell 2GB RAM,1GB-al lassú lenne,hidd el.Maga a rendszer eszik meg 1GB-ot üresjáratban.


-Igen,tényleg lehet bővíteni a memóriát,de az nem 100Ft-ba fog kerülni.A DDR2-es RAM-ok eléggé drágák,+1GB memória újan 3,5k-ba kerülne.


-Hiába,hogy a CPU 3GHZ-es,de csak 1 magos.Mondjuk ez még türhető lenne,inkább a kevés memória a legnagyobb probléma azokban a gépekben.

2013. febr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Te nagyon el vagy tévedve öregem.


Attól hogy 3GHz-es processzorok vannak bennük,attól még egyátalán nem gyorsak.Nagy szar az összes Celeron,akkor se voltak jók,amikor megjelentek,pláne nem így 7-8 év után.


Régi szar az összes,netezésre se lehet használni,a WIN7-t meg úgy felejtsd el,ahogy kitaláltad.


Egyik gép se ér semmit.


A memória bővítésről meg csak annyit,hogy egy 512 MB-os DDR RAM úgy 4 ezer körül jár.


1GB-os DDR RAM pedig úgy 6-7 ezer forint.


Youtube videok meg bőven szaggatnának az összesen.


Ennyi pénzből maximum valami táblagépet vegyél használtan,többet érsz velük.



És a proci órajel nem számít semmit!!!

2013. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Én is ezért gondoltam h vennék 1 giga ram-ot hozzá olyan 3 ezerért láttam és akkor is 15 körül járnék végösszegben és lenne egy ilyen kisebb méretű gépem.


pl ez feltuningolva 1.5 gb ram-ra:

[link]

2013. febr. 22. 17:07
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem celeronok, p4 van írva és amit utóbb linkeltem HT -s is.
2013. febr. 22. 17:15
 10/13 anonim ***** válasza:
61%

"Nem celeronok"


A P4 se sokkal jobb.


"amit utóbb linkeltem HT -s is"


Azok a kezdetleges HT-k pedig annyit érnek,mint golyó ellen az integetés.


Hidd el,cseverből-vederbe jutnál.Lenne mégegy ugyanolyan géped,mint ami most van.Gyűjts még egy kicsit,és vegyél egy új gépet.(50-55K egy új APU-s gép)

2013. febr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!