Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a Notebookról? (Lenovo G580)

Figyelt kérdés

[link]


Game-re elég a B960 a GT635 mellé?

Köszönöm a válaszokat! :)


2013. febr. 22. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A game alatt mit értesz?:I Mert a mostani játékok egyike se futna rajta:( Mostaniak alatt pl a far cry 3 és társait értem.
2013. febr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

130ezret megér

enyiért nem kapnál 635 melet jobb procit

és amugy is általában böven elég lesz 635 melet...

2013. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Far Cry 3 nak pont hogy jól kel futnia a laptop felbontásán és megfelelö beálitásokon (ami nem low hanem medium körüli lesz)

vagyis ezt nemtudom honnan veted #1

BF3 és más hasonló mai nagyigényü játék is fog futni rajta megfelelöen beálitva (szintén nem low on)

2013. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3#

Ha ezen el fog neked futni a bf3 akkor én magam veszek neked egy ilyen laptopotxD 2 őt is.

2013. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=EEmWJD6wio8


gyengébb a videokártya GT525M


[link]


45 fps lowon 28fps mediumon GT635 el


és sok más játék is hasonló szépen megy


130ezerért mint irtam nem tudna jobbat venni


GT610M és i3 al sokal rosszabul járna mint az erösebb videokártyával...


és ennyibe mást nem igen fog kapni i3 melett

2013. febr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A VGA -val nincs gond, a teljesítmény pedig abszolút rendben van, brutáljól dolgozik ebben a VGA -ban:) Első válaszolónak pedig:


http://www.youtube.com/watch?v=oA_9eSKClIM medium/high beállításokkal, Fraps nélkül 50-60 FPS körüli értéket kapott


S itt van a Far Cry High beállításokkal:


http://www.youtube.com/watch?v=4YqiVVoKwog


Elég lesz egy is, nem szükséges kettő :) Küldhetem a címemet? :)



A VGA teljesítményével nincs problémám, csak aggódom a B960 miatt, félek, hogy nem lesz elég neki. Azonban még múltkorábban találtam egy postot, nézzétek :)


[link]

2013. febr. 23. 14:52
 7/8 A kérdező kommentje:
Tehát a postban a B960 nem szenved hátrányt az i7 -el szerelt CPU -val szemben és a társaival. Ez a statisztika a későbbiekben is megmaradhat? :)
2013. febr. 23. 14:53
 8/8 anonim válasza:
A CPU az fps felső értékét szabja meg (pl. bizonyos játékoknál az fps nem tud 30 fölé menni), tehát közvetlenül alig befolyásolja az fps-t. Viszont az újabb játékok egyre több cpu teljesítményt igényelnek. és az olyan játékok amelyek két mag működését követelik meg jobban futnak a hiperszálazást használó CPU-kon (i3-tól fölfelé) melyet viszont a pentium b9xx széra nem használ. Szóval most még elég, de sztem jövő évi vagy azután játékoknál már visszafoghatja a grafikuskártya teljesítményét.
2013. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!