Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A vírust hogyan lehet kitörlöl...

A vírust hogyan lehet kitörlölni a lomtárból?

Figyelt kérdés
volt egy vírus a gépemen amit letöröltem kézzel mert az avg vírusirtóm nem helyezte karanténba, így bekerült a lomtárba majd utána ürítettem, de a vírus mégsem törlődött

2013. febr. 23. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
:)
2013. febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugyanazt tudom mondani, amit tegnap is. csökkentett módban futtasd a víruskeresőt. Annyival kiegészíteném, hogy előtte csinálj az eszközön egy hibaellenőrzést, lehet sérült az állomány vagy a szektor, és ezért nem tudja törölni.


Sőt, a legjobb megoldás, ha bootolás közben futtatsz egy víruskeresést. Erre alkalmas az avast vírusirtó, vagy letöltöd ezt a Kaspersky Rescue Disk CD-kép fájlt, kiírod lemezre, és arról bootolva futtatsz egy víruskeresést


[link]

2013. febr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt :)


TOTALCOMMANDER en beállítod a rejtett fájlok megjelenését

és a RECYCLER maga a lomtár mappája ott a fájl ra jobb klikk tulajdonságok és kiveszed az írásvédelmi pipát

majd SHIFT és F8 törlöd

Ennyi:)

2013. febr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ok megpróbálom
2013. febr. 23. 11:29
 5/8 A kérdező kommentje:
a total commander-be hogy lehet előhozni a rejtett fájlokat a beállításon belül melyik fülre kell kattolni?
2013. febr. 23. 11:33
 6/8 A kérdező kommentje:
meg van
2013. febr. 23. 11:34
 7/8 A kérdező kommentje:
wá végre sikerült köszi a segítséget
2013. febr. 23. 11:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit :))
2013. febr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!