Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Netbook akkumulátor elhasznált...

Netbook akkumulátor elhasználtság: 32% (ASUS 1015BX) Mit tegyek, hogy jobb legyen? Nagyjából mostanában lesz 1 éves.

Figyelt kérdés
A kérdés adott, néha ha teljesen, csutkára lemerítem, akkor az elhasználódás visszamegy olyan 28%-ig, de aztán megint 30 környékén van.
2013. febr. 23. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:

csere :(

[link]


Ezért

2013. febr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elhasználtsággal semmit igazából.
2013. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekünk aztmondták mikor uj aksit vettünk a notiba hogy úgy szabad használni hogy feltöltöm majd ha 100% on van akkor húzzam le... alapból 95% on van az aksi töltéskapacitása... és pár hónap mulva már 88% volt... és fogtam fenthagytam kb 1-2 napra... nem húztam ki... majd pár napja hogy néztem ujból 95% on volt a töltéskapacitás... visszaállítottam azzal hogy rajtahagytam a töltőn...
2013. febr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocsi ez kimaradt hogy max 15-20% ig szoktuk meríteni és ha jelez feltesszük tölteni mert kifejezetten nem jó nekik ha túl vannak merítve...
2013. febr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jah és szerintem hagyd rajta pár napra a töltőn...
2013. febr. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Na ez a nem semmi gyerekek, már 0 perces az akksi :D


Bezzeg apám 4 éves Dell gépén amit naapi szinten használ van vagy 20% elhasználódás..

2014. aug. 12. 11:25
 7/7 anonim ***** válasza:
# 3-as vagyok, a válaszom után azaz 2013 márciusban vettem egy pb notit aminek most így másfél éves korában 28%-os az elhasználódása, azaz kb 72% os a kapacitása
2014. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!