Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Notebookot szétszedni-összerak...

Notebookot szétszedni-összerakni tényleg ilyen nehéz vagy csak én fogtam ki balfék szerelőket?

Figyelt kérdés

A múltkor kitisztíttattam a notebook-om, de valamit elcsesztek rajta nem jól rakták össze. Most elvittem egy másik szerelőhöz, aki az előző által okozott hibát megcsinálta, de ő meg mást cseszett el rajta, úgyhogy összességében elköltöttem mindkét helyen némi pénzt és van egy elcseszett, rosszabb gépem, mint korábban.

Hogy lehet ez? Minden szerelő ilyen béna? Vagy ha egy notebook fel van nyitva, akkor azt soha többé nem lehet úgy összeszerelni, mint ahogy volt?



2013. febr. 23. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit csesztek el rajta konkrétan? és milyen notebook?

És kik voltak a szerelők ?

2013. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anti paladin ***** válasza:
Össze lehet rakni ugyanúgy ahogy volt, odafigyelés kérdése. De vannak olyan típusok is, amiket rohadt nehéz összerakni.
2013. febr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!