Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha laptopra rátettem egy...

Ha laptopra rátettem egy külső monitort azt hogy tudom beállítani hogy menjen is? Mert jelenleg nem megy, és milyen billentyű kombinációval lehet átváltani?

Figyelt kérdés

2013. febr. 24. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
vga driver függő
2013. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van vga kimenet akkor: win7-ben: asztal- jobb klikk - képernyőfelbontás - több képernyőn állítás.
2013. febr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lajos54 ***** válasza:

Létezik mégegy lehetőség, bár laptop-típusoknál kissé eltérő. Bal alsó részen van egy általában kék színű FN billentyű. Azt lenyomva tartod, majd fent a funkció billentyűk közül nyomogatod azt, amelyiken stilizált képernyő látható (általában F4). Ez sorban kapcsolgatja: csak beépített monitor, csak külső monitor, mindkettő.

De ugyanez a funkció esetleg jobbra lent a tálcán is elérhető egyes hardvereknél.

2013. febr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Windows gomb és [X]-betűgomb
2013. márc. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!