Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A merevlemezem olyan hagokat...

Solarian kérdése:

A merevlemezem olyan hagokat ad működés közben, mint a számítógép leállásakor szokott. Ilyenkor néha meg is akad a játék/épp futó program. Halódik szerencsétlen, vagy mi van vele szeritetek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 24. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány vinyód van a gépben?


Mert ha van több is, akkor általában le szokta állítani azt, amelyiken éppen nem dolgozol".


Nekem van 3db, és szokása a kattogás mindháromnak.


Vagy hogy érted hogy beszaggat?

2013. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Telepítsd fel a Hdsentinel-t ellenőrzi a vinyó állapotát. Nekem a kattogás kezdete után 1 hónappal teljesen meghalt a vinyóm.
2013. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anti paladin ***** válasza:
Valamelyik samsung notivinyóm - bár azt hiszem némelyik asztali is - ilyenkor kalibrálja újra az olvasó/író fejet a megváltozott hőmérséklethez.
2013. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
HD sentinellel nézettem korábban, de egy árva gyenge szektoron kívül semmit nem talált. 5 éves, kemény használatnak kitett vinyó szegény, úgyhogy ez gyanúsan jó állapotúnak számít szerintem. Igen, Samsung, de eddig nem csinált ilyet. Néztem fórumokat, de mindenhol 2 féle válasz volt: vagy az, hogy meg fog halni, vagy az, hogy mostantól így lesz, szokj hozzá. Még 4-5 hónapot azért kibírhatna, akkor veszek új komplett gépet.
2013. febr. 24. 14:38
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaa, és csak ez az egy van benne.
2013. febr. 24. 14:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Az, hogy szaggat, meg annyi, hogy a játék megakad, rosszabb esetben végleg lefagy.
2013. febr. 24. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!