Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » RAM-ot mivel lehet becsomagoln...

RAM-ot mivel lehet becsomagolni ha postán küldöm?

Figyelt kérdés
Ahogy hallottam újsággal körbe lehet tekerni, de inkább megkérdezem mert nem tudom.

2013. febr. 24. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Át szoktam tekerni szalvétával majd 2 karton lap közé erősítem szigetelő szalaggal és egy bubis boritékba elküldöm :)
2013. febr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Antisztatikus fóliába kell csavarnod. Ilyenekben szokták eladni a Merevlemezeket, alaplapokat és videókártyákat, vagy vehetsz is számítástechnika boltban, 300ft/db


erre azért van szükség, mert utazás közben bármi megtörténhet, és a vevő téged vesz elő, hogy sérült terméket sóztál rá.


postán mindenképp ajánlva add fel, mert akkor a 50% helyett csak 10% eséllyel fog elveszni.

2013. febr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anti paladin ***** válasza:
Antisztat zacsi és körbetekerni habszivaccsal olyan vastagon, hogy a bubis borítékba pont beférjen. A borítékot még le is szoktam zárni pluszban celluxszal.
2013. febr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2013. febr. 24. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!