Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Integrált CPU-s alaplapokról...

Integrált CPU-s alaplapokról vélemények?

Figyelt kérdés
Megéri? Akinek ilyen van légyszi írjon véleményt!
2013. febr. 24. 20:18
 1/5 A kérdező kommentje:

Mondjuk egy ilyen?

[link]

Szerintem megérné az árárt, de nem akarok szrt venni.

2013. febr. 24. 20:21
 2/5 anonim ***** válasza:

Én hasonlóból készítettem HTPC-t. Tetszik, hogy minden integrálva volt, és hogy olcsó volt. És persze a passzív hűtés is igen jól jött (látom, ezen is az van). Persze van neki rossz oldala is: az Atom proci nem túl izmos. Sőt. A telefonodban erősebb proci van jó eséllyel.

Én elvagyok az enyémmel, a filmeket gond nélkül le tudja játszani, nem tapasztaltam problémát vele. De ha játszani akarsz vele, azt felejts el. Már egy izmosabb HD youtube videóba is sokszor beletörik a foga.

2013. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BM-Striker ***** válasza:

Jooba járst egy Celeron g1610-el és egy 1155-ös lappal, kiváve, ha htpc-be kell, ert oda egy ilyen jobb lenne:

[link]

2013. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oké köszi a válaszokat! Még lenne egy olyan kérdésem, hogy ezek mennyire bővíthetőek? Pl. videokártya, hangkártya stb.

Illetve ilyen játékok mint pl. Hitman BloodMoney vagy Minecrfat futnak rajta? Komolyabb játékokkal ugysem játszok.

2013. febr. 24. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Játékokat felejtsed el, a legegyszerűbbeket is (talán a MineCraft még elmenne). Bővíthetőnek sem nagyon lehet őket mondani. Általában egy PCI-E vagy csak sima PCI foglalat van rajtuk, ami kb semmire sem elég.
2013. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!