Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most a gépembe 250wattos táp...

Hungardista kérdése:

Most a gépembe 250wattos táp van max 250 wattot bir. és grafikuskártyát venék bele a kártyénak 300wat kel 50wat külömbség miat bele rakjam?

Figyelt kérdés

Most egy

3.0 procim van

1gb ram

500merevlemez

és egy integrált 950gma grafikuskártya


2013. febr. 25. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Az hogy egy tápra valaki ráragaszt egy 250W-os matricát, olyan sokat nem jelent. Ugyanilyen keveset jelent, hogy a videókártya gyártója megsaccolja, hogy egy számítógép amibe a kártya kerül összesen mégis mennyit fogyaszt.


Típusjeleket írjál, addig erre értelmesen válaszolni nem fogunk tudni.


Én arra tippelek hogy a CPU 80-90W körül fogyaszt, a videókártya amit tervezel az pedig max 75W hiszen egy 250W-os tápon nem lesz külön PCI-E tápcsatlakozó, így nyilván olyan kártyát néztél ki aminek nem kell. Hááááát elvileg beleférhet de gyakorlatilag nem fog mert nekem erősen gyanús hogy az a tápegység körülbelül olyan minőségű, mint a helyesírásod...

2013. febr. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#1 +1

:D

tápot címkét leolvasod /Model (name): xxxx.../

videokártya gpu típúsát leirod (pl. ATI RadeOn X550)

és akkor már kicsit képben leszünk.

2013. febr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ASUS EAX550HM512/TD/256/ eszt szeretném belerakni!
2013. febr. 26. 15:22
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Hogy eltaláltam:D x550

de tápot még nem irtad viszont valahol látam kérdést ezel a vga val és 225W táppal gondolom azt is te irtad

hát biztos elbirja de ez már az Öskorban is elavult és gyenge volt

remélem ha veted akor böven 1ezer alatt...

2013. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Cod4 et elviszi nem ? :D
2013. febr. 26. 20:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit tudom én hogy hova akarod a CoD 4-et vinni, mindenesetre ezen a konfiguráción a CoD 4 valami egészen pazar minőségben és igen magas framerate-tel fog futni.
2013. márc. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!