Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acme GA-03 gamepadot vettem....

Acme GA-03 gamepadot vettem. Nem müködik minden játékkal, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Olyan játékokkal próbáltam, ahol már játékbeállításoknál kiválasztható a gameped. "burnout paradise" és a "devil may cry 4" kifogástalanul működik. A játékélményt is nagyban növeli a többféle rezgése. De a probléma az hogy sok játéknál nem ismeri fel, gamepad opcióknál ha újra szeretném állítani talán az a baja az lenne a baja, egyszerűen nem veszi be ha megnyomok rajta egy gombot. Az illesztőprogramot feltelepítettem, de azon belül csak tesztelni tudom hogy minden gomb működik-e. Valami megoldás a problémámra?

Előre is köszönöm.



2013. febr. 25. 17:11
 1/1 anonim válasza:

Szia ezen semmilyen illesztő program nem segít!:)

Az olcsó cucc észt kíván erre való az xpadder nevű ki programocska ha fel lövöd mindent vinni fog!

Sok sikert!:)

http://www.youtube.com/watch?v=dTK6NVqpXkE

2013. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!