Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Merevlemezen lemezellenőrzés?...

Merevlemezen lemezellenőrzés? Milyen hosszú? Mi az eredménye?

Figyelt kérdés

Az egyik merevlemezemen lévő fájlokat egyre nehezebben tudtam megnyitni, gyakran csak hibásan (pl.: A fénykép fele eltűnt!?) Úgy döntöttem hogy csinálok egy Lemezellenőrzést, és bejelöltem hogy javítsa ki a a hibákat is. Már 24 órája fut a lemezellenőrzés, az első 3 fázis gyorsan lement, de a 4. és 5. fázis nagyon lassú. Mindeközben hangosan, és durván "kattog", nem szeretném ha beszarna. Fontos dokumentumok vannak rajta és azokat szeretném visszanyerni.

Esetleg valami tanács, mi lesz az eredménye? Túléli a megpróbáltatásokat?

24 óra után, 5. fázis 5. zöld kockájánál tartok, egyre jobban és hangosabban kattog.



2013. febr. 28. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Besz*rni nem fog, mert már besz*rt és az utolsókat rúgja.

Amilyen gyorsan csak lehet csinálj egy adatmentést! Ha ez megvan lehet tovább nézegetni, hogy menthető-e v. sem (valószínűleg utóbbi a helyes válasz)

2013. febr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább papot hívj.
2013. febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

27 órája nyomom, most 5. fázis 13 kocka (50%).

De mi a tökért szart be? Nem esett le, nem tört össze, 2 éves Samsung gyártmány...

Ámen Atyám

2013. febr. 28. 13:26
 4/6 anonim ***** válasza:
K.: Murphy: "ami elromolhat az el is romlik"
2013. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz a linket, de idáig is tudtam hogy tönkrement :D
2013. febr. 28. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!